Email Adresi:


Şifre:
Kaydol        Şifremi unuttum?
                                Kaydol        Şifremi unuttum?

ben şimdiye kadar çok tarot baktırdım ama sizin kadar bilgili ve bunu bilimsel yapana raslamadım .Gerçekten bana ne söylediyseniz hepsini yaşıyorum bana geçmişten değil gelecekle ilgili anlattıklarınız hayret vericiydi. Beni hiç tanımamış olmamanıza rağmen beni çok güzel analiz etmişsiniz .Kızıma okuttum bana yazdıklarınızı hayretler içinde kaldı siz gerçekten bu işi çok iyi biliyor ve yorumluyorsunuz teşekkürler herşey için....
Handan G

Mei hanım, öncelikle kaliteli hizmetiniz için çok teşekkür ederim. Bana söylediklerinizin hepsi çıktı ve sayenizde bilinçlendim. Beni uyardığınız ve uyandırdığınız için size tekrardan çok teşekkür ediyorum.
Müge S

yorumlarınızı okudum ve bende size tarot falı baktırmaya karar verdim, ve açıkçası ben de hayretler içinde kaldım siz diğer falcılar gibi geçmişle ilgili değil gelecekle ilgili şeyler söylüyorsunuz ve hepsi çıkıyor, hayretler içindeyim, teşekkür ederim…
Songül C

Bana bahsettiğiniz kişi gerçekten de 2 hafta içinde karşıma çıktı. bütün söyledikleriniz çok doğru sizi bulduğum için çok mutluyum, teşekkürler…
Gözde Ç

bir arkadaşımın tavsiyesiyle sitenizi buldum ve hizmetlerinizin birçoğundan yararlanmış biri olarak, size memnuniyetimi dile getirmek isterim. Sizi aileme ve kendi arkadaşlarıma da tavsiye ettim, onlar da tarot falınızdan çok memnun kaldılar. Annem özellikle el falı analizinizi çok doğru buldu ve size teşekkür etmemi istedi. İyi günler dilerim…
Aysegul K

Sitenizden numeroloji falı aldım ve sonuçları benim için çok şaşırtıcıydı. Beni benden daha iyi tanıdınız sanki 40 yıllık arkadaşım bunları söyliyor gibi hissettim:) en kısa zamanda sizden tarot falı da alacağım….
Sevda T

bana harcadığınız emekleriniz için çok teşekkür ederim. En umutsuz günlerimde sizi buldum ve sanki bana sihirli bir değnekle dokundunuz. Tarot falımda söylediklerinize ilk başta şüphe ile baktım affedin lütfen. Hayatım kederle dolu iken söylediğiniz onca hoş şey nasıl gerçek olabilirdi ki? Sizden gelen epostayı okudum ve yattım. Aradan 24 saat geçmeden söyledikleriniz çıkmaya başladı. O anda içimde bir umut, size eposta attım hatırlarsanız… O günden beri sizin rehberliğinizle ilerliyorum hayatımda isteklerimi sizin ve kartlarınızın rehberliğinde başardım. Mutluluğumu sözlerle tarif edemem. Kimliğimin gizli kalmasını istiyorum, teşekkürler ve başarılar diliyorum.
N S

Tarot falı yorumlarınızı çok doğru, internette rastladığım en dürüst fal sitesi. Manisadan sevgilerle..
Zeynep F

Baktığınız bütün fallarda dedikleriniz çıktı herkese tavsiye ederim:) ben teşekkür ederim.Ayrıca beni hiç tanımadığın halde bir sürü şey söyledin şaşkınlıklar içinde kaldım.Herkes bir kere denemesini tavsiye ederim .
Saadet D

Şimdiye kadar hiçbir falcıya inanmadım ama size karşı içimde bir güven hissettim, sağolun bütün dedikleriniz de doğru çıktı. Bundan böyle devamlı müşterinizim:)
Asli D

ben şanş yağını aldım kullanıyorum işe de yaradı şansım dönmeye başladı ,sırada güzellik yagını alcam herkese tavsiye ediyorum
Saadet D

Ağzınıza sağlık, çok teşekkür ederim
İrem N

Iyı sans yagı süper bısey elıne sağlık abla
Gönül F

El falı analizinizi çok başarılı buldum, teşekkürler ve iyi çalışmalar
Murat A

El falı hepsi doğru çıktı teşekkürler
Gül A

Siz gerçek bir falcısınız, sizden hizmet aldığım için çok mutluyum. Tatlı dilli, dürüst ve işinizde profesyonelsiniz. Başarılarınızın devamını dilerim,, saygılarımla…
Emre E

İyi Şans Tılsımları

Tılsımlar kişiye özel hazırlanmaktadır. Eğer bilgileriniz üyelik formunda doldurduğunuzdan farklıysa, tılsımınızı yapabilmemiz için lütfen Tam adınızı, Soyadınızı ve Doğum tarihinizi bize; spiritueltarot@gmail.com bildiriniz yada profil bilgilerinizi yeniden düzenleyiniz.

Önemli not: Tılsım yapımında Ay’ın evresi, gezegen hareketleri, gün ve zaman çok önemlidir. Tılsımın etkili olması için tılsımın amacına ve tabiatına uygun bir zamanda yapılması gerekmektedir. Bu sebepten doğan gecikmeler size email yoluyla belirtilecektir. Herhangi bir gecikme olmadığı taktirde tılsımınız 10 gün içinde elinizde olacaktır. Lütfen bizden gelen emailleri takip ediniz.İyi Şans Tılsımı (Spirituel)
Eğer işleriniz ters gidiyorsa ve şansınızın kapalı olduğuna inanıyorsanız, ya da şansınızın daha iyi olmasını istiyorsanız, size özel hazırlanan Jupiter’in yönettiği bu tılsım sizi tüm negatif enerjilerden kurtarır, şansınızı açar, hayatınızı ve işlerinizi yoluna koyar. Bu tılsımı yatak odanızda saklayınız. Tılsımın içindeki Sarı Kuvars yıldızlardan arzu edilen enerjiyi çeker ve siz derin uykudayken, bu enerjiyi size ruhsal yollarla verir. Spirituel tılsımları koyduğunuz yer asla ışık görmemelidir.
İyi Şans Tılsımı (Geleneksel)
Size özel hazırlanan Jupiter’in yönettiği bu tılsımı yanınızda taşırsanız, şansınız her zaman açık olur, özellikle para ile ilgili işler daima iyi sonuçlanır.